Joe Jonas Bu Yüzden Ayrılmak İstemişti: Sophie Turner’ın Katıldığı Partide Her Şeyi İtiraf Ettiği Ortaya Çıktı

Birliktelikleri dört yıldır süregelen çiftimiz Sophia Turner ve Joe Jonas, geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarını açıklamıştı. MailOnline’dan elde edilen bilgilere göre Sophia ayrılıkları öncesi bir partiye katılarak bar müdürüne içini döktü. Detaylar. ?

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz…

Game Of Thrones dizisinin Sansa’sı Sophie Turner ve Jonas Brother ile hayatımıza giren Joe Jones ilişkisinden haber olmayan kalmamıştır diye düşünüyoruz.

Dört yılı aşan birlikteliklerinden iki kız çocuğuna sahip olan çiftin geçtiğimiz günlerde boşandığı açıklamıştık.

MailOnline’dan edinilen yeni bilgilere göre Joe Jonas birlikteliklerini sona erdirdiğini açıklamadan iki gün önce Sophie Turner bir partide bar müdürüne içini dökmekteydi.

Hatırlarsanız Joe Jonas eşinin sürekli “partilemesinden” rahatsız olduğunu hatta boşanma sebebinin de bir nevi bu olduğunu açıklamıştı.

Dilerseniz şimdi hep birlikte Sophie’nin dertleştiği bar müdürünün aktardıklarına bir göz atalım.?

“Harika bir arkadaştı ve gerçekten çok güldürüyordu. Ne kadar mutlu ve rahat olduğuna inanamadım. Boşanma sürecinde olduğunu asla düşünemezdiniz.”

“Sohbet ederek ve içerek çok zaman geçirdik çünkü pek çok ortak noktamız vardı. Ben Coventry’denim, o da Warwickshire’dan ve ikimiz de aynı dönemde o bölgedeki parti ortamındaydık, dolayısıyla ortak arkadaşlarımız vardı.”

“İkimizin de gittiği yerler hakkında konuştuk. Dışarı çıktığı, dans ettiği ve sarhoş olduğu o günleri anımsıyordu. Eski günler hakkında sohbet ederken çok güldük.”

“Bir kez bile kocası ya da çocukları hakkında konuşmadı ve boşanmakla ilgili hiçbir şeyden bahsetmedi.”

“Birkaç gün sonra bu haber ortaya çıktığında çok şaşırdım ama aynı zamanda mantıklı da geldi çünkü Sophie’yle birlikteyken parti günlerine geri dönmek istediği çok açıktı. O zamanları özlediğini hissediyordum.”

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x